HSB Tennisesõbra kaart annab aktiivsele tennisemängijale meie tennisekeskustes mitmeid eeliseid. Peamised eelised on soodushinnad meie tenniseväljakutel ning saunakeskustes. Lisaks hinnasoodustustele saab ainult HSB tennisesõbra kaardi omanik broneerida endale püsiaja. Jooksvate broneeringute korral on HSB tennisesõbral õigus saada soodushinda vaid siis, kui kaardi omanik ise viibib väljakul. 

Krahviaia Tennisekeskuses

 • Tavahind 14€ tund - HSB tennisesõbra kaardiga 12€

Haapsalu Spordikeskuse sisehallis

 • Tavahind 26€ tund - HSB tennisesõbra kaardiga 22€
 • Tavahind soodusajal 20€ tund - HSB tennisesõbra kaardiga 16€

Haapsalu Staadioni tenniseväljakutel

 • Tavahind 12€ tund - HSB tennisesõbra kaardiga 10€

Soodustused saunade kasutamisel

 • Haapsalu Spordikeskuse saunakompleks, 1 külastuskord
  Tavahind 4...5€ - HSB tennisesõbra kaardiga 3€
   
 • Krahviaia Tennisekeskuse sauna kasutus, 1 tund. Sauna kasutajate arv pole piiratud.
  Tavahind 12€ - HSB tennisesõbra kaardiga 8€


Alates 2021 aastast saab broneerida sisehooaja püsiaegasid ainult HSB tennisesõber. 
Püsiaja tingimused:

 • Püsiaeg on terveks sisehooajaks broneeritav väljaku kasutamise aeg, vähemalt 1 tund nädalas.
 • Püsiaja sisehooajaks loetakse  1.oktoobrist kuni  30 aprillini. Eelisjärjekorras broneeritakse püsiajad, mis kehtivad terve hooaja.
 • Püsiaja kasutamise eest tasutakse igal mängukorral HSB spordikeskuse kassasse.*
 • Kui broneeritud püsiaega ei kasutata järjestikuse 4 nädala jooksul, siis püsiaja broneering tühistatakse ning antakse edasi aktiivsematele mänguhuvilistele.
 • HSB tennisesõbral on eelisõigus broneerida püsiaeg samadeks päevadeks ja kellaaegadeks ka järgnevaks sisehooajaks. Sellekohased sooviavaldused tuleb esitada Haapsalu Spordikeskuse administraatorile igal aastal sisehooaja alguses - kuni 15. septembrini. 
 • Kui klient ei täida korduvalt püsiaja tingimusi või rikub heasid tavasid või kasutab keskust viisil, mis seab ohtu selle toimimise või häirib teisi kliente, siis HSB võtab endale õiguse ühepoolselt tühistada kliendile broneeritud püsiaja ning lõpetada HSB tennisesõbra kaardi kehtivuse.
 • HSB tennisekeskustel on õigus seoses turniiride, laagrite või muude asjaoludega piirata ajutiselt kliendile keskuse teenuste osutamist, teavitades klienti sellest vähemalt kaks (2) tundi ette. Sellisel juhul kompenseeritakse kliendi püsiaeg talle pakutava asendusajaga.
   

Kaardi hind

 • 50€ aasta

Kaardi saab kliendi nimele vormistada Haapsalu Spordikeskuse või Krahviaia Tennisekeskuse kassas. Kaardi eest saab tasuda kohapeal nii sularahas kui kaardimaksega. 

HSB tennisesõbra kaarti ei väljastata füüsiliselt. See on ID kaardi põhine ja kehtib vaid selle soetanud isikule. Kehtivusaeg on 1 aasta ehk 365 päeva. Kaardi kehtivust ei saa ajutiselt peatada  ega vormistada ümber teise isiku nimele. See kehtib isikuliselt selle omanikule isikut tõendava dokumendi alusel.

 

* Kasuta ka mugavat HSB kliendikonto ettemaksu võimalust 

Kõigil HSB klientidel on võimalik tenniseväljakute ja ka muude teenuste ja kaupade eest tasumiseks kasutada “HSB kliendi kontot“. Konto saab avada kõikides HSB spordikeskuste kassades. Konto avamiseks on vaja meie administraatorile esitada enda isiku- ja kontaktandmed (toimiv telefoni number ja e-maili aadress) .Kaasas peab olema isikut tõendav dokument (pass või ID kaart). Peale konto avamist saab nii sularahas kui ka maksekaardiga teha enda kontole ettemaksu, mida on hiljem mugav kasutada  väljakute ning muude teenuste eest tasumisel. Nii ei ole vaja igal mängukorral kulutada aega sularaha või kaardimakse tehingute peale. 

HSB kliendi kontol olevat ettemaksu saab kasutada Haapsalu Spordikeskuses, Haapsalu Veekeskuses, Krahviaia Tennisekeskuses ja Panga Spordihoones.

Ülekandearve alusel saab maksed kliendi kontole teha alates summast 250€. Sellekohased tellimused esitada HSB müügijuhile –
karel@hsb.ee.
 

Stebby / SportID

Meil on häid uudiseid Stebby (vana nimega Sport ID) kasutajatele. Nüüd on HSB spordikeskustel ka Stebby integratsioon.

Ettevõtted, kes oma töötajate sportimiseks Stebby teenuseid veel ei kasuta - soovitame tutvuda väga mugava ja paindliku tööandjale suunatud teenusega - https://stebby.eu/et/ettevottele/

Stebby kasutajad - olete oodatud sportima HSB spordikeskustesse!

 

Uuri ka, kas sinu tööandja võimaldab kasutada maksuvaba tervise edendamise kulu -  kuni 100 euro ulatuses iga töötaja kohta kvartalis. Lisainfo - Maksusoodustus tervise- ja spordikuludele.