Broneerida saab aadressil www.bronn.ee/fitclub

1.Vastuvõtuleti klienditeenindaja võib broneeringu väljavõtmisel küsida isikut tõendavat dokumenti.

2. Pileteid hakatakse väljastama 2 tundi enne tunni algust.

3. Broneerida saab kuni 2 tunnile päevas. Vabade kohtade olemasolul saab osa võtta ka teistest tundidest.

4. Tundisesse saab broneerida kuni 2 nädalat ette (jooksev + järgmine nädal). Uus nädal avatakse broneerimiseks alati pühapäeva hilisõhtul.

5. Broneerimine interneti vahendusel lõpeb 10 minutit enne treeningu algust.

6. Kõik broneeringud, mis ei ole 5 minutit enne tunni algust välja võetud, tühistab süsteem automaatselt ning koht vabaneb elavas järjekorras olijale. Hilinemise korral on võimalus osaleda vaid vabade kohtade olemasolul. Soovitame kohale tulla vähemalt 15 min enne tunni algust, et jõuaksid algusajaks õigesse kohta :)

7. Kui Sa ei saa broneeritud tunnis osaleda, tuleb broneering tühistada vähemalt 60 minutit enne tunni algust interneti vahendusel või helistades vastuvõtuleti klienditeenindajale 4725060.

8. Broneerimise keeld rakendub juhul, kui on kahe nädala jooksul tühistatud 2 broneeringut vähem kui 60 minutit enne tunni algust või on broneering jäänud välja võtmata. Broneerimiskeeld kehtib 2 nädalat (saab osaleda elavas järjekorras vabade kohtade olemasolul). Ennetähtaegse keelu eemaldamise tasu on 10€.

9. Ootenimekirjas oleva broneeringu liikumisel kinnitatud broneeringute nimekirja saadetakse teade nii telefonile kui e-mailile.

10. Kui oled ootenimekirjas, siis kontrolli vähemalt tund enne treeningu algust koha olemasolu, et jõuaksid vajadusel broneeringu õigeaegselt tühistada.

11. 59 minutit või vähem enne tunni algust tühistatud kohale enam ootenimekiri ei liigu. Soovi korral vaata enne tunni algust, kas on vaba kohta tekkinud või tule kohale - ehk jääb mõni broneering kasutamata.