Täiskasvanute ujumistreeningud

Võimalus õppida ujuma ning täiendada ujumisoskust. Sobib nii algajatele kui ka edasijõudnutele.
Trennid toimuvad kolmapäeviti ja pühapäeviti kell 19.00 - 20.30. Peale kuni 90 minutilist treeningut on võimalus ujulas edasi lõõgastuda. Kokku ühe külastuse pikkus kuni 2,5 tundi.

Täiskasvanute ujumistrenni pakett - kuni 8 korda, 31 päeva jooksul – 50 eur

Selle kuutasuga saab käia Veekeskuse ujumistrennis 31 kalendripäeva jooksul kuni 8 korda. Kui 8 korda saab kasutatud, tuleb osta uus pakett. Pakett kehtib 31 kalendripäeva, peale mida kaotab kehtivuse ja kustub automaatselt, olenemata sellest mitu korda teenust kasutati. Paketti ei pea ostma kohe kuu alguses. Paketi võib osta vabalt valitud ajal. Alates ostu kuupäevast hakkab jooksma paketi 31 kalendripäevane kehtivusaeg.


Täiskasvanute ujumistrenni pakett - kuni 4 korda, 31 päeva jooksul – 35 eur

Selle kuutasuga saab käia Veekeskuse ujumistrennis 31 kalendripäeva jooksul kuni 4 korda. See pakett sobib hästi neile, kes saavad trennis käia ainult kolmapäeviti või ainult pühapäeviti. Kui 4 korda saab kasutatud, tuleb osta uus pakett. Pakett kehtib 31 kalendripäeva, peale mida kaotab kehtivuse ja kustub automaatselt, olenemata sellest mitu korda teenust kasutati. Paketti ei pea ostma kohe kuu alguses. Paketi võib osta vabalt valitud ajal. Alates ostu kuupäevast hakkab jooksma paketi 31 kalendripäevane kehtivusaeg.   


Üks treening – 10 eur

Tulles vastu klientide soovile, pakume paindlikumat võimalust neile, kes ei saa käia trennis regulaarselt. Nüüd on võimalus osta ujumistreeningusse ka üksikpileti hinnaga 10 eur.
Ühe trenni pileti ostjatel tasuks siiski enne trenni tulemist uurida treenerilt või veekeskuse administraatorilt, kas teie soovitud külastuspäeval on grupis piisavalt vabu kohti.

 

Ujumistrenni sooduspakett 8 – 12 klassi õpilastele (kuni 8 korda, 31 päeva jooksul – 36 eur

See pakett on mõeldud õpilastele, kes tunnevad, et on tavapärase laste ujumistrenni grupi jaoks juba liiga suured ning soovivad osa võtta täiskasvanute ujumistrennist. Selle sooduskuutasuga saavad õpilased käia Veekeskuse ujumistrennis 31 kalendripäeva jooksul kuni 8 korda. Kui 8 korda saab kasutatud, tuleb osta uus pakett. Pakett kehtib 31 kalendripäeva, peale mida kaotab kehtivuse ja kustub automaatselt, olenemata sellest mitu korda trennis käidi. Paketti ei pea ostma kohe kuu alguses. Paketi võib osta vabalt valitud ajal. Alates ostu kuupäevast hakkab jooksma paketi 31 kalendripäevane kehtivusaeg. Paketti müüakse ainult õpilaspileti ettenäitamisel.


Pea meeles

8 ja 4 korra ujumistreeningute paketid on seotud Veekeskuse kassas kliendi nimelise kontoga ning kehtib kasutamiseks ainult selle omanikule. Trenni tulles, tuleb klienditeenindajale esitada pildiga isikut tõendav dokument. Peale külastuse registreerimist saab administraatori käest garderoobi kapi võtme ning sisse- ja väljapääsu turnikee kaardi. Et jõuda trenni õigeaegselt, palume kohale tulla aegsasti, jättes varuaega võimaliku kassa järjekorra, enda külastuse registreerimise ning riietumise jaoks. Lisainfo ja registreerimine:
Krista tel 554 7792, Eva tel 5330 1217
e-mail: eva.cramer@mail.ee